איזו צורת פעילות גופנית הכי מתאימה לך?

לפנייך ארבע שאלות שיעזרו להדריך אותך בבחירה בצורת פעילות גופנית שנכונה יותר עבורך. אבל זכרי שאין שום דבר שיכול למנוע ממך לנסות את צורות הפעילות הגופניות הרבות והשונות שיש, גם את זו שלא חשבת שתתאים לך.

מה מטרת האימון?

מה את רוצה להשיג מהאימונים? מטרות אופייניות יכולות להיות: חיזוק שרירים, כושר טוב יותר, או ירידה במשקל, שיקום או פשוט שינה טובה יותר בלילה?

 

יכול להיות גם שמה שאת רוצה להפיק מהאימון זה לשרוף את הזמן לפעמים, להיות יותר פעילה או לצאת יותר. מה שבטוח הוא שתהני מאוד כשתמצאי את צורת האימון הנכונה עבורך.

מה את לא אוהבת?

תחשבי על דברים שאת ממש לא רוצה או לא יכולה לעשות. אם את מעלה משהו יוצא דופן, אז אולי את צריכה לחשוב מחדש על עמדתך. זכרי שלפעמים אנחנו צריכים לפרוץ את הגבולות שלנו אם יש רק דבר אחד שאנחנו לא מרגישים בנוח איתו.

איפה את רוצה להתאמן?

חשבי על מקומות שבהם תוכלי לבצע את צורות הפעילות הגופניות הללו, בהם תרגישי הכי בנוח לעשות אותן. לעתים קרובות אין צורך בציוד כדי להתאמן, במיוחד אם את רק מתחילה.

 

המקומות הנפוצים ביותר בהם ניתן להתאמן הם:

 

  • מרכז כושר: יש לך יתרונות כמו מגוון של ציוד שאתם יכולים לנצל וזה מאפשר גיוון ויותר אפשרויות.
  • בבית: יש לך את היתרון של היכולת להתאמן מתי שתרצי.
  • בחוץ: לעתים קרובות את יכולה להרגיש אי נוחות מסוימת מכיוון שאת צריכה לעקוב אחר מזג האוויר, אבל זה נהדר אם את צריכה קצת אוויר צח ורוח בשיערך.

האם את רוצה להתאמן לבד או עם אחרים?

יש אנשים שמצליחים להניע, לשמור על מוטיבציה ואוהבים להתאמן לבד. לאחרים אולי יהיה כיף יותר וקל לשמור על מוטיבציה כשהם מתאמנים או עושים משהו עם אחרים.

 

אם את מאלה שמעדיפים להתאמן עם אחרים, את יכולה לקחת איתך חבר/ה, לבחור באימונים קבוצתיים או אולי להציע לבן הזוג שלך להתאמן איתך.

אל תשכחי להתלבש בסטייל כשאת מתאמנת, תוכלי ללבוש גופיות ספורט אופנתיות.