המדריך השלם לרכישת טבעות אירוסין וינטאג'

האם קניית טבעות אירוסין וינטג' אי פעם עלתה בראשך? האם אתה חושב שבן הזוג שלך ישמח שתעלה את השאלה במשהו אחר ולא בטבעת יהלום קלאסית?

 

על פי מאמר המופיע בווג, התנהגות הצרכנים כלפי קניית טבעות אירוסין השתנתה. יותר קונים מחפשים אלטרנטיבות לטבעת האירוסין הקלאסית רק בגלל שהם רוצים משהו 'אחר'.

 

עכשיו, קניות של טבעת אירוסין התפתחו רק מטבעות יהלום לחיפוש אחר משהו ייחודי יותר. לפיכך, הפופולריות הגוברת של טבעות אירוסין וינטאג 'בשוק. וזה מדריך מלא שיעזור לכם לתמרן בשוק טבעות האירוסין השונה והייחודי הזה.

 

המדריך השלם לרכישת טבעות אירוסין וינטאג'

התפיסה כלפי טבעות אירוסין מיוחדות משתנה כעת תלוי מאיזה דור צרכן הוא חלק. רוב ההורים והסבים מעדיפים יהלומים גדולים וברורים, שכן חשבו עליהם מאוד כשהיו צעירים יותר.

 

מצד שני, זוגות צעירים כיום נוטים להתרחק מהעדפות משפחתם כדי למצוא את 'הטעם' שלהם. מכאן, החיפוש אחר חלופות – הכוללות טבעות אירוסין וינטאג '.

 

כדי לעזור לכם להבין את שוק תכשיטי הווינטאג ', הנה המדריך האולטימטיבי לרכישת טבעות אירוסין וינטאג'.

 

מדוע השותף שלך יאהב טבעות אירוסין וינטאג '

קודם כל. אם אתה חושב שאתה על סף בחירת טבעות אירוסין וינטאג'יות על פני אחרים, תן לנו לספק סיבות אפשריות נוספות לכך שארוסך יאהב אותן:

 

נשים אוהבות סיפור טוב מאחורי יסודות החתונה שלהן. יכול להיות שזה פשוט המועמד המושלם לציד המסורתי של הכלה אחר 'משהו ישן' במהלך הכנת החתונה. יתרון גדול אם הטבעת נושאת הרבה סיפורים מהעבר. תארו לעצמכם שמסתובבים עם טבעת משנות השמונים או אפילו לפני כן ממלחמת העולם הראשונה. זה יהיה נושא נהדר במהלך מסיבת האירוסין ובכל פגישת ארוחת ערב שתשתתף בו והביאו שלך לפני החתונה. מי לא ירצה לדעת סיפור אחורי מעניין על אבן אמרלד גדולה עטופה סביב האצבע? היכונו לספר מחדש את הסיפור ללא לאות.

נשים רוצות תכשיטים בעלי ערך רב יותר. בטח, טבעת יהלום תיראה תמיד כ'יקרת יקר 'בזכות אותה מודעת קבוצת הבירות האגדית. עם זאת, לרוב טבעות הווינטאג 'יש דבר אחד להתהדר בו: ערך מכירה חוזר. טבעות וינטג 'מעריכות את הערך שלהן מדי שנה, תלוי כמובן במתכת שהן עשויות ואבנים עליהן – במיוחד נדירות. מומלץ להשיג עצות אצל צורף, אוצר או סוחר מהימן לפני שתכריז בפני כל העולם שיש לך מכרה זהב בידך.