ארונות מטבח בצבע לבן

ארונות מטבח לבנים פופולריים נוצצים. אם אתה שוקל לבן כדי להחליף את ארונות המטבח הקיימים שלך, או לארונות חדשים לגמרי, אתה לא לבד בבחירת הצבע שלך. מ HGTV ל- Pinterest, מדריכי סגנון עריכה כוללים ארונות לבנים הפונים להעדפות וטעמים רבים.

 

מבית חווה כפרי מסורתי ועד עכשווי, שייקר או מראה מעוצב, מטבח המעוגן בארונות לבנים ורב-תכליתיים מביא אטרקציה רעננה למגוון סגנונות עיצוב. בנוסף, הלבן מגדיל את מראה החלל ועוזר להחזיר את האור הזמין – הכל יתרון באזורי הכנה. בנוסף, עיניים מזדקנות יעריכו את הגברת הבהירות הנוספת, במיוחד בסביבת עבודה במטבח.

 

אפשרויות השיש לארונות מטבח לבנים

החלטה על גוונים חמים או קרירים בפלטת הצבעים שלך היא צעד ראשון חיוני. עם זאת, לא פחות חשוב המראה והתחושה הכלליים שתרצו להשיג, כמו גם ההעדפות הפונקציונליות של ביתכם, כלומר, תחזוקת השיש, חומרים ידידותיים לסביבה, גימורים חלקים, אלמנטים מרקמים, עמידות בפני חום ושריטות וכו '.

 

באופן לא מפתיע, לתקציבים יש תפקיד משמעותי בסוג השיש בו בוחר בית גם. גרניט, קוורץ ולמינציה הם כל אפשרויות משטח עבודה מצוינות. אבל הנה סקירה פשוטה של ​​סגנון כיצד לבחור את השיש הטוב ביותר לארונות המטבח הלבנים שלך:

 

החליטו על נושא עיצובי כולל ובחרו סגנון וצבע של דלתות הארון – בין אם מחדשים, מקבלים ארונות חדשים או הולכים בהתאמה אישית.

בחר את לוח הצבעים שלך, והחליט על גוונים חמים או קרירים. זה יקל על בחירת צבע השיש ולהשלים או לעמת את העיצוב שלך בצורה מהורהרת.

לאחר מכן סיים את אפשרויות התקציב, ובחר חומר משטחי על בסיס הביצועים המתאימים ביותר לשימושך ולצרכים האישיים שלך. שילוב של משטחי עבודה הוא גם אפשרות מבוקשת לשקול.

 

אפשרויות משטח עבודה פופולריות להתאמה עם ארונות לבנים

 

למינציה היא אפשרות משטח עבודה חדשנית ובמחיר סביר, המצוינת בזכות עוצמתה ועניין הטקסטורה שלה. משטח השיש למינציה בחדות גבוהה מחקה עץ מוגמר. גימורים זמינים אחרים כוללים אבן, בד ועוד.

 

משטחי קוורץ, שלא להתבלבל עם Corian Solid Surface, מורכבים מקוורץ טהור של 93% – אחד מחומרי הטבע החזקים והעמידים ביותר. קוורץ קוריאן משויך להפליא עם ארונות לבנים מסורתיים מוגבהים. השימוש במשטחי קוורץ כהים ובהירים מנוגדים מציע את האולטימטיבי בתחום הפונקציה והעיצוב.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.amitbachim.co.il/