תכשיטי יהלומים: עגילים צמודים לעומת עגילי טיפה

ניתן לטעון שעגילי יהלומים הם תמיד אביזר מתאים מכיוון שהם הולכים עם כל בגד. זה בדרך כלל נכון, אבל יש כמה שיקולים שיש לנקוט כשאתן מנסות להתאים עגילי יהלומים נכונים לתלבושת שלכן. יש הרבה אפשרויות כשמדובר בעגילים נוצצים אלה, כך שאם תדעו מהן הטובות ביותר תוכלו לחסוך לעצמכן מבוכה ואי נוחות כשאתן בוחרות להדגיש את היופי שלכן. שני הסוגים העיקריים של עגילי יהלומים שתצטרכו לבחור ביניהם הם עגילים צמודים ועגילי טיפות.

 

לכל דבר ועניין, עגילים צמודים הם תמיד רעיון טוב. אביזר קלאסי זה באמת הולך עם הכל, ממכנסי טרנינג ועד שמלת ערב מושלמת. יהיה קשה להגיע לתרחיש שבו זוג עגילים צמודים לא יתאימו לתלבושת כלשהי. עם זאת, אתן צריכות להיות מודעות גם לגודל וגם לחיתוך כשאתן בוחרות זוג. את אלה בחיתוך עגול (1 קראט או פחות) ניתן ללבוש בכל עת. אם תבחרו משהו בקראט גדול יותר או חיתוך ייחודי (כמו משהו עם הרבה אבנים), אתן עשויות לגלות שהם הפכו להיות קצת יותר מדי מפוארים או ראוותניים עבור היציאה השגרתית הממוצעת שלכן לסופרמרקט או לסניף הדואר.

 

עגילי טיפה, לעומת זאת, מיוצרים עבור אירועים מיוחדים. עדיף שתלכו לאיזשהו מקום מפואר ותלבשו לבוש שהולם את האווירה בו. אם תענדו עגילים כאלה לחדר כושר, שלא כמו עגילים צמודים, הם עלולים להסתבך בקלות בשיער או באוזניות שלכם, כמו גם לפגוע בפניכן בזמן שאתן רצות. ולמרות שאתן בהחלט יכולות לענוד עגילי טיפות כדי ללכת לסידורים או לשחק עם הילדים, אתן מסתכנות בלהיראות לא טוב בזמן שאתן עושות זאת. עגילים אלה נועדו למטרה אחת ולמטרה אחת בלבד: להבליט את פניכן כשאתן לבושות בשמלה מפוארת כאשר שיערכן עשוי בפשטות.

 

אז אם אתן מחפשות משהו יפה לפעילויות היומיומיות שלכן, רכשו זוג עגילי יהלומים צמודים. הם מגוונים לחלוטין ואינם מטריחים כלל. למשהו מהודר יותר שמתאים יותר ליציאה לילית למקום מכובד, בחרו בעגילי טיפות שיעירו את כל מי שנקרה בדרככן עם הזוהר והברק שלהם.