המדריך שלך למעקות כבלים

מעקות כבלים מוגדרים בצורה הטובה ביותר כמעקות העושים שימוש במערכות מעקה כבלים אופקיים או אנכיים בין העמודים במקום אפשרויות אחרות כמו צירים או זכוכית. כבלים אלה נוטים להיות דקים בהרבה מחסונים ויכולים לאבטח שטח מבלי להפריע לנוף שמסביב. מעקות כבלים הם אטרקטיביים ומעשיים כך שהם יכולים להוות אפשרות נהדרת לחללים מסחריים ומגורים כאחד. אז מה עליכם לדעת על מעקות כבלים? בואו נסתכל.

 

הם דורשים מסגרות מאוד נוקשות

מערכת מעקות כבלים עושה שימוש באביזרי קצה בכדי לקשור הכל יחד ולהבטיח שהכבלים יישארו מחוברים למסגרות. בכדי שהכבלים יישארו מתוחים ובמקומם מערכת זו דורשת מסגרות חזקות ונוקשות מאוד. בדרך כלל, המסגרות במערכת מעקה כבלים עשויות נירוסטה, פלדה מגולוונת או עץ.

 

אתה יכול לשלוט על קשיחות הכבל

אחד הדברים הגדולים במערכות מעקות כבלים הוא שניתן יהיה לשלוט על קשיחות הכבלים על ידי התאמת דברים כמו המתח, מרווח העמודים (מקסימום מטר וחצי) וקוטר הכבלים.

 

קל לתחזק אותם

אחד היתרונות העיקריים של מעקות כבלים הוא שהם קלים לתחזוקה. שלא כמו אפשרויות מעקה זכוכית, אינך צריך לרחוץ כל הזמן את מעקות הכבלים כדי להיראות טוב. בנוסף, מערכות מעקות כבלים רבות מציעות כבלים בחומרים עמידים ביותר, כמו פלדת פחמן מגולוונת או נירוסטה. זה מבטיח כי המעקה יתקיים היטב, אפילו בסביבות קורוזיביות. אנו מציעים מגוון של ערכות מעקה כבלים מפלדת אל חלד, בהן ניתן להשתמש במוצרי מתכת או עץ.

 

ניתן להתאים אותם לאסתטיקה של המרחב שלך

בכל הקשור למערכות מעקות כבלים ישנן אפשרויות רבות להתאמה אישית, החל מסוג המסגרת לסוג הכבל. מסגרות יכולות להיות עשויות עץ או מתכת, ואילו כבלים יכולים להיות עשויים פלדה מגולוונת או נירוסטה. בנוסף, אינך צריך להזדווג חומר כבל לאותו חומר מסגרת. לדוגמה, מגמה אחרונה בתחום מעקות הכבלים היא לשלב מסגרות עץ כהות עם עמודי מתכת מלוטשים למראה אלגנטי ועכשווי. ניתן להתאים את האסתטיקה של מעקות כבלים בהתאם להעדפותיכם.

 

הם נוטים להיות יקרים יותר

מעקות כבלים מעט יקרים יותר מאשר אפשרויות מעקה מסורתיות. עם זאת, המחיר הסופי מותנה בסוגי החומרים המשמשים כמו גם בכמות המעקה הדרושה לכם. אתה יכול להפחית את המחיר באמצעות ערכת מעקה כבלים והתקנת המעקה בעצמך. לקבלת הצעת מחיר או עזרה בהתקנה אל תהססו לפנות לאיש מקצוע.

 

בשורה התחתונה, מעקות כבלים הם אפשרות מצוינת הן למגורים והן למסחר והן לשימוש פנים וחוץ. הם אטרקטיביים, חסונים וקלים לתחזוקה, מה שהופך אותם להשקעה נבונה ותוספת נהדרת לכל חלל.

ניתן למצוא עוד מידע באתר: https://www.gotlieb.co.il/