מתי תדעי שהגיע הזמן לעדכן את ארון הנעליים שלך

מתי תדעי שהגיע הזמן לעדכן את ארון הנעליים שלך?

אחת ההנאות הגדולות ביותר של מרבית מהנשים, הוא לעשות שופינג ובייחוד לרכוש נעליים. לא משנה אם מדובר בנעלי יציאה, נעלי ספורט, הליכה, נעליים ליום יום או לכל סיטואציה אחרת. הן משקיעות בכך לא מעט זמן ולא מעט כסף בשביל לרכוש נעליים חדשות ולחדש את ארון הנעליים מעת לעת.

מתי צריך לקנות נעלי נשים? מתי יש צורך לעדכן את ארון הנעליים? האם כדאי לזרוק או למסור נעליים ישנות ולקנות נעליים חדשות במקום? התשובות לפניכן.

 

אז מתי נכון לעדכן את ארון הנעליים?

אמנם ישנן נשים שמעדיפות לא לוותר על נעליים ישנות והן שומרות את כולן, אך בשלב מסוים אין ברירה אלא לוותר על נעליים ישנות ולקנות במקומן חדשות.

במקרה זה, ראשית, יש לקנות נעלי נשים חדשות כאשר הנעליים הישנות כבר אינן מתאימות, בין אם זה מטעמי גיל ומבנה כף רגל (דבר שקורה בדרך כלל בשלב הצמיחה של הגוף או מסיבות פיזיולוגיות שונות) ובין אם זה בגלל שהנעל כבר לא יכולה לשרת את כף הרגל כפי שהאישה רוצה ומצפה.

שנית, יש לקנות נעליים חדשות כשהישנות כבר בלויות ואי אפשר להשתמש בהן. זה נכון בוודאי כשמדובר על בעיה באזור הסוליה, שכן זה יכול להשפיע על היכולת להשתמש בנעל ולהבטיח הליכה ועמידה בטוחה ונוחה. חשוב לזכור גם שנעל בלויה יכולה להתלוות עם ריח לא נעים ולגרום לשפשופים, גירויים ומה לא – מה שלא תורם ממש לבריאות הרגל.

שלישית, מוטב לעדכן את ארון הנעליים מעת לעת, כאשר הנעליים הישנות אינן מתאימות יותר מבחינת סגנון ועיצוב. ישנן נעליים שמתאימות לתקופת זמן או לבגד מסוים.

ארבע, מומלץ לעדכן את ארון הנעליים גם על פי תנאי חוץ. למשל, אם יש צורך בנעלי נשים להליכה בשטח או בנעליים מותאמות לתנאי מזג אוויר מסוימים, אזי שיהיה נכון לקנות ולא להסתפק רק במה שיש בארון.

 

איך רוכשים נעלי נשים בצורה חכמה?

היום, בניגוד לעבר, כל מי שרוצה לקנות נעלי נשים יכולה לעשות את זה בצורה פשוטה ונוחה. בין אם זה דרך חנויות עצמאיות, חנויות רשת ובין אם זה דרך אתרי אינטרנט אשר מציעים קופונים מדי פעם וכמובן אפשרות לרכוש את אותן נעליים ולקבל אותן במשלוח עד הבית.

באופן כללי, הדבר הכי פשוט ונכון לעשות הוא לבחון קטלוגים של נעלי נשים באינטרנט מחברות וחנויות נעליים מובילות בהתאם לסוג נעל ספציפית אותה האישה מחפשת – מה שכמובן יכול לחסוך זמן רב, טרחה, וכן משאבים כספיים.

אפשר לבחון מה כל אחת מהן מציעה, לעשות השוואה בין סוגים שונים על פי סגנון, גודל, צבע, ופרמטרים אחרים ואז להחליט אילו נעליים כדאי ומשתלם לקנות.