טבעת האירוסין הפופולרית ביותר

זה יכול להיות קשה ביותר להצביע על סגנון אחד שהוא הפופולרי ביותר, מכיוון שהפופולריות היא זיקית המשתנה תמיד לפי טעם ואופנה. קל להביע על הטבעת המסורתית ביותר (סוליטר) או על הטבעות הפופולריות ביותר של עידן מסוים (כמו דור הסבים והסבתות שלנו שהעדיפו טבעות פלטינה עם שיבוצים סגורים ואילו ההורים שלנו בחרו לעיתים קרובות בטבעות זהב צהוב עם חודים כדי להציג באופן בולט את החיתוך העמוק של היהלומים). אבל כשמדובר בבחירת טבעת האירוסין הפופולרית ביותר, תצטרכו לקבוע כמה פרמטרים קודם לכן.

 

לדוגמה, בדרך כלל מוסכם על הכלל שטבעת האירוסין הפופולרית ביותר בכל הזמנים היא סוליטר מפלטינה. הטבעת כוללת רק פס פלטינה אחד ויהלום חסר צבע (או כמעט חסר צבע) הנוטה להיות עגול בגזרת החיתוך שלו. עשרות שנים של נשים שאמרו "כן!" בהכרת תודה כשהציעו להן נישואין עם התכשיט הקלאסי הזה, כך שאתם באמת לא יכולים לטעות בבחירת טבעת כל כך פשוטה ומסורתית. וכמובן, אם היא מעדיפה משהו אחר במקום, תוכלו פשוט "לאפס" את האבן.

 

באשר למה שהיה פופולרי ביותר בשנת 2010 קצת קשה להצביע, עם כל כך הרבה מגמות שונות שמשתנות באופן קבוע. אם אתם מסתכלים על טבעות אירוסין של סלבריטאים, אתם עשויים לראות הרבה אבנים צבעוניות. עם זאת, לעולם אסור לתת אריכות חיים רבה מדי לאבנים שאינן יהלומים מכיוון שמגמות הצבעים משתנות כל כך מהר. אפילו יהלומים ורודים וצהובים נכנסים ויוצאים מהאופנה די מהר.

 

אתם יכולים גם לפנות לסרטים וסדרות לצורך קבלת עצות במה שקשור לטבעות אירוסין. לדוגמה, אחד הסרטים הפופולריים ביותר השנה, דמדומים: ליקוי חמה, כולל טבעת אירוסין שניתנה לבלה על ידי אדוארד שהיא ייחודית ביותר. אבל האופנה המוזרה הזו לא צפויה להימשך זמן רב, ובמציאות, היא נרקחה כך שתתאים לטעמן של הדמויות (מה גם שלא רבים מאיתנו יקבלו טבעות מערפדים בני מאה שנה בזמן הקרוב, לא משנה באיזו דרך אנו רוצים להצטרף לשבט Cullen).

 

פרט לכך, הטבעות הפופולריות השנה נוטות להיות מסוג היילו, בעלות אבן מרכזית מוקפת הילה של יהלומים קטנים יותר. החיתוך העגול, כמו תמיד, שולט בכותרת העליונה (אם כי קיימים גם חיתוכים מרובעים או אחרים) ויהלומים חסרי צבע הם עדיין התקן ליהלומים נחשבים. עם זאת, לפני שאתם בוחרים בתכשיט הפופולרי ביותר, קחו את הזמן לשקול מה בני הזוג שלכם באמת רוצים. הם אלה שצריכים לענוד את הטבעת, אז דאגו לקחת בחשבון את הטעם האישי שלהם כשאתם בוחרים את הטבעת המושלמת.