טיפים לבגדי ים לנשים

הכללים הבסיסיים של בגד הים שעליכם לפעול כדי להיות מאושר בבגד הים שלכם. עונת בגדי הים כבר כאן, מה שאומר שני דברים: כיף ורגיעה בבריכה או בחוף, והתקפי פאניקה הקשורים לבגדי ים עבור רבים. זה לא חייב להיות ככה. כל מה שאתה צריך לעשות כדי להרגיש בנוח ובטוח בבגדי הים שלך הקיץ זה לעקוב אחר כללי בגדי הים האלה. בדיוק כמו עשרת הדיברות האמיתיות, בגדי הים עשרת הדיברות נמצאים שם כבסיס בסיסי לחיים (או לדלל את חיי החוף במקרה הזה) לתפקד כראוי. כל השאר איך לבחור את בגדי הים הנכונים ומדריכי הסגנון מתפרקים בלי החוקים הפשוטים האלה של בגדי ים. 

 

המומחים של שקד אונליין ריכזו עבורכם את הטיפים לבגדי ים לנשים.

  

  1. לא תסתפק בקניות

כמובן שתתפתו להסתפק בבגד ים שכזה מתאים. לנסות יצירות שגורמות לך להרגיש שמנה יותר ממה שאתה באמת, מרגישה שזה לוקח נצח, לא מוצאת עסקה מספיק טובה,. אלה רק חלק מהדברים שמקשים על קניות בגדי ים. אבל אל תשבור את הכלל מספר אחד של מראה מדהים בבגדי הים שלך. להסתפק בחליפה שהיא בסדר יגרום לך להיראות בסדר. קבל בגד ים שאתה אוהב שמחמיא לגופך ותראה ותרגיש במיטבך. בגד ים קטן מדי ייראה עליך נורא. אותו דבר עם אחד גדול מדי. גם אם לא תמצא שום דבר באותו יום תמשיך לחפש עד שתמצא משהו שאתה מתאהב בו. זו הסיבה שקנייה מקוונת של בגדי ים היא כל כך שימושית. אתה לא מבזבז זמן בנסיעות הלוך ושוב לחנות. אתה פשוט נכנס לאתר וגולש.

 

  1. אתה תלבש בגד ים שמתאים

יש מעט דברים פחות מושכים מאישה שלובשת בגד ים קטן מדי. כאשר בגד ים קטן מדי אתה צפוי להתנפח בצורה מאוד לא מחמיאה. נוכל להיכנס לפרטים בתיאור זה, אבל כולנו ראינו אותה אישה אחת עם עודף משקל שאין לה עניין בביקיני מחרוזת. ובגדי ים קטנים מדי פשוט מצמצמים ולא נוחים. הפוך, בגד ים גדול מדי עליך גם לא ייראה טוב מכיוון שהוא ייראה רפוי ומטומטם. בגד ים צריך להתאים לך היטב אבל לא להיות מכווץ. ואל תחשוב שרק בגלל שזה התאים בשנה שעברה זה עדיין יתאים השנה. ניסוי עם סגנונות וסוגים חדשים של בגדי ים כמו הטנקיני הסגול הזה חיוני כדי למצוא את מה שנראה לך הכי טוב.

 

  1. אתה תנסה סגנונות חדשים של בגדי ים

הרבה נשים יודעות איזה סגנון בגד ים נראה עליהן. וכנראה שהם קונים בגדי ים מאוד דומים. בין אם זה חולצה או ביקיני בנדאו, טנקיני או דואר, פסים או הדפסים סולידיים, נסה משהו חדש. תסתכל על מגזיני אופנה וראה מה יש בעונת החוף הזו. אתה אף פעם לא יודע מתי תמצא סגנון או סוג של בגדי ים לנשים שנראים עליך יותר טוב ממה שאתה מבין.

 

  1. כבד את הביקיני שלך ואת ה-One-Piece שלך

בגדי ים לנשים הם לא כמו בגדים אחרים. בין קרני השמש המזיקות, מי מלח, קרם הגנה, כלור וכימיקלים אחרים, בגד הים שלך באמת יכול לסבול מכות. אז הקפד להראות להם קצת אהבה וכבוד. אי אפשר פשוט לזרוק אותם למכונת כביסה. צריך לטפל בהם כדי להיראות בתוליים. לאחרונה עשינו פוסט על הדרך הנכונה לכבס את בגד הים שלך שיעזור לך לטפל בהם כדי שימשיכו להתאים ולהיראות טוב עליך יותר זמן. שיק ומתוחכם זה מה שאתה חייב לחפש בבגד ים.

 

  1. אתה תלבש רק בגדי ים מתוחכמים

כשזה מגיע לבגדי ים ובגדי חוף, די קל להימנע מהקו בין מתוחכם לסלזי. צבעים עשירים ודפוסים מהנים הם קלאסיים. צבעי ניאון ועיצובים גרפיים לא. כיסוי תחתון מתון ומלא; מְזוּקָק. חוטיני ותחתונים ברזילאים; לא כל כך. ביקיני יוקרתי אך מפתה; כן. ביקיני ביצי דל; לא. זכור שאתה אישה אמיתית, וודא שבגדי הים שלך משקפים את זה.

 

  1. אתה תקנה בגד ים חדש לפחות כל שנה

ככל שתלבשי אותו יותר כך בגד הים שלך יאבד מהגמישות שלו ויתחיל למשוך בדיוק כמו כל פריט לבוש אחר. אבל הודות לחומר הספנדקס, גם אם תטפלו בו כראוי, הוא יתבלה מהר יותר. ובגלל החשיפה לשמש, כלור ומי מלח, הצבעים נוטים הרבה יותר לדהות. כמובן שיש גם את העובדה הפשוטה שחתיכת ים חדשה תיראה הרבה יותר טוב מזו של ישן. שלא לדבר על איך תיראי הרבה יותר אופנתית. כשזה מגיע לבגדי ים עזבו או לכו הביתה.