פופאפ – מה זה?

אירועי פופאפ הם אירועים חד פעמיים שנועדו ליצור עניין אצל הציבור ולגרום לו להכיר מוצרים חדשים או שירותים חדשים. אירועים אלו מתקיימים למשך זמן קצוב בהם מקימים למשל חנות פופאפ ולאחר מספר ימים או שבועות סוגרים אותם והם לא מתקיימים בשנית. היופי של אירועים אלו הוא האותנטיות והחד פעמיות שלהן. אירועים אלו יכולים להיות מהנים מאוד ואפשר וכדאי שיהיה בהם כיבוד קל כמו למשל אלכוהול, שתייה קלה, מתאבנים ואוכל קל. אירועים אלו נועדו להיות קלילים ומעניינים מאוד כך שכל מי שלוקח חלק בהם ייהנה בהם ויספר לחברים ולבני המשפחה שלהם ברשתות החברתיות על העסק שלנו.

פופאפ – איך משווקים את זה נכון?

בשביל שאירוע פופאפ יהיה הצלחה חשוב מאוד לשווק את האירוע נכון. הדרך הכי טובה לשווק אירועי פופאפ היא לשווק אותן באמצעות שיווק מסיבי ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. שיווק זה יכול להיות איכותי מאוד ולאפשר לכמה שיותר אנשים לשמוע על האירוע שלנו ולבוא ולהשתתף בו. אירועים מסוג זה נועדו בעיקר לבני נוער ואנשים צעירים. אירועי פופאפ מקובלים מאוד בתחום האופנה ומוצרי הפנאי והם מהנים מאוד כאשר עורכים אותם כמו שצריך. כאשר אנחנו עורכים אירוע פופאפ חשוב מאוד להקפיד שהוא יהיה איכותי ומכובד כי זה הפנים והתדמית של העסק שלנו.

פופאפ – איפה אפשר לקיים אירועי פופאפ?

אם אנחנו רוצים לקיים אירוע פופאפ יש חשיבות גדולה מאוד למקום בו אנחנו בוחרים לקיים את האירוע. כדאי לקיים אירועים מסוג זה אנחנו חייבים לארגן אותם כמו שצריך וחלק חשוב מזה הוא הבחירה איפה נקיים את האירוע. הבחירה לקיים את האירוע במתחם אירועים באזור המרכז או בעיר תל-אביב יכול להשתלם לנו מאוד ולאפשר לנו להגיע לכמויות גדולות מאוד של אנשים מרחבי הציבור. חשוב לקיים האירוע במקום אסתטי ונקי שהגישה אליו נוחה ושיש בו מיזוג איכותי. אנחנו יכולים לקיים אירועים מסוג זה בחוף הים, בפארקים ירוקים או במקומות ממוזגים ונעימים יותר בחורף ובקיץ כמו אולמות אירועים למשל.

פופאפ – למה כדאי לקיים אירועי פופאפ?

למה בעצם כדאי לנו לקיים אירועי פופאפ? אירועים אלו יכולים לסייע לנו ליצור עניין סביב העסק שלנו והמוצרים והשירותים שלנו. אירועים אלו יכולים לאפשר לנו להגיע לכמות גדולה מאוד של אנשים מקרב הציבור שאחרת לא היו נחשפים לאירוע שלנו. כאשר אנחנו בוחרים לקיים את האירוע אנחנו יכולים ליהנות מחשיפה ותדמית חיובית הרבה יותר. האירועים יאפשרו לנו ליצור קשרי לקוחות עם ציבור שלם של לקוחות שיאפשר לעסק שלנו לצמוח ולהיות בעל השפעה גדולה יותר בתחום בו אנחנו עוסקים ורוצים להוביל כעסק בולט ומרכזי שיש לו השפעה. ככל שיהיה לנו יותר השפעה והתדמית שלנו תהיה חיובית יותר כך העסק שלנו יצליח יותר.