הפוך את הסקס לאינטימי יותר

אינטימיות היא יותר מסתם הקשר הגופני שאנו חווים במהלך יחסי המין. זה קשור לאהבה ואמון, וכמה נדיבות אנו נותנים לשותפינו. זה יכול להיות גם לגבי המשרה. חלק מהתנוחות המיניות מאפשרות קשר עין רב יותר ולכן מספקות אינטימיות עמוקה ואינטנסיבית יותר מאחרות. תנוחות אחרות הדורשות קשר גופני מלא (הרבה עור על עור) הוסיפו קרבה אינטימית ורגשית.

להלן מספר עמדות מיניות שיכולות להגביר את האינטימיות שלך עם בן / בת הזוג.

 

בוקרת.

השם השובב והחזק הזה פשוט מתייחס לעמדת האישה על העליונה. הבוקרת מאפשרת אינטימיות בדרכים רבות ושונות. קשר עין קל, והחזקה זו בזו אפשרית אם תשכבי עם הברכיים כפופות משני צדי ירכיו והחזה שלך משפשף לו. הקאוגירל מאפשרת גם הקנטה באברי המין ובמגוון מהירויות, מהאיטי והחם לקשה ומהיר.

 

בוקרת על כיסא.

כשבן זוגך משתרך על כיסא, המשך הלאה. כאשר הם מונחים על ברכיהם של בני זוגכם, תוכלו ליצור קשר עין וליהנות משימוש מלא בידיים ובפה. הוא מקבל את הגירוי הוויזואלי של גופך ממש לפני פניו, ואתה מקבל את המנוף והשליטה בכך שאתה מסוגל לסגור את הרגליים שלך על הרצפה. במצב זה, תוכלו לקיים אחד את השני ולהתקדם בכל המהירות שעובדת הכי טוב עבורכם.

 

זה לצד זה.

אפשר לחשוב על זה כמעט כקיעת חדירה … וגברות, מה יכול להיות טוב מזה? הזרועות שלך זה סביב זו, השפתיים שלך יכולות להגיע לשפתיים, צווארים, כתפיים של אחרים, ועורך נוגע מהכתפיים ועד בהונות. אתה יכול ללחוץ אחד נגד השני או להחליק מעלה ומטה בגופם של זה, כל הזמן עטוף בחיבוק.

 

Man-on-Top.

כן, בנות, עמדת המיסיונר הישנה והטובה היא עדיין אחת הטובות להגברת האינטימיות. זה נהדר הן למגע עין והן למגע בגוף מלא. זה גם מאפשר לך להחזיק אותו קרוב, לעטוף את שתי הידיים והרגליים בחוזקה סביבו. גם הוא יכול להחזיק אותך על ידי עטוף זרועותיו מתחת לגב או לכתפיים. זה מקרב את פניו לשפתייך,

צוואר ואוזניים … אזורים ארוגניים עיקריים לנשים.

 

וריאציות מיסיונריות.

אתה יכול לשמור על כל היתרונות של העמדה המיסיונרית, כמו קשר עין, נשיקות ואחיזה הדוקה, אבל לצבוט אותה מעט כדי להגדיל את האינטימיות וההנאה שלך עוד יותר. משוך רגל אחת או אפילו את שתיהן על חזהך או מעל כתפיו. זה עשוי להקטין את המרחק בין החזה שלך, אך יהיה לך קשר עין עוד יותר וחדירה עמוקה יותר. לחלופין, אם אינך רוצה לוותר על אותו מגע בפלג גוף עליון, החלק את הכרית מתחת לירכיים. תקבל את הגוף לגוף ואת עומק החדירה בצורה כזו.

 

ניתן להשתמש בכל אחת מהתפקידים הללו, אם אתם מתאמנים בהם באהבה, באמון ובנדיבות, כדי להגביר את האינטימיות הרגשית שאתם חולקים עם בן / בת הזוג. וכמובן, אינטימיות מוגברת מובילה למין טוב יותר, כך שזה מצב win-win מסביב!

ניתן לרכוש צעצועי מין בסקס שופ