שיעורי סטיילינג חשובים שאימי לימדה אותי

קיבלתי את זה מאמא שלי.

אין להכחיש שאני מי שאני היום בגלל אמא שלי והרבה תלבושות שלי הן בזכות שיעורי הסטיילינג שאמא לימדה אותי. היא לימדה אותי דבר או שניים במהלך השנים על סגנון אישי שעומד במבחן הזמן.

 

השקיעו בכמה מעילי ז'קט קלאסיים

השקעה במעילים איכותיים וקלאסיים היא חכמה, בהתחשב בעובדה שאתן מבלות בהן במשך מחצית מחייכן. תוכלו לשלב ולהתאים עם רכישות מהנות וחסכוניות יותר כדי להפיח בהן חיים חדשים בכל עונה.

 

הכניסו את עצמכן לכל טרנד

מילה! כדי להתבלט בקהל ולהישאר נאמנות לסגנון האישי שלכן, זה המפתח להכניס קצת את עצמכן לכל טרנד חדש.

 

אל תענדו תכשיטים רבים על חלקים שונים בגוף, אלא בחרו תכשיט אחד.

 

ככלל, אני דבקה בתכשיט אחד עם אמירה בבילוי לילי לצורך השפעה מקסימלית של המראה. פחות זה בהחלט יותר בכל מה שקשור למראה נצחי ושיקי במחלקת התכשיטים.

 

דעו כיצד לדאוג לבגדיכן (חלק לשטיפה וחלק לניקוי יבש)

התייחסו לארון הבגדים שלכן באותה רמה שבה הייתן דואגות למערכת יחסים חשובה – אם תדאגו לבגדים שלכן, הם ישארו איתכן כל החיים.

 

שפתון שמוסיף זוהר

בהחלט אימצתי את המנטרה הזו לאורך השנים. אין שום נוגדן טוב יותר להרגשת ה-'meh' בלילה בחוץ מאשר שפתון זוהר שמוסיף חיים למראה שלנו.

 

אוסף של משקפי שמש ותכשיטים הוא חובה

זה שימושי במיוחד בכל מה שקשור ללבוש שמיועד לעבודה במשרד. אימוץ לבוש כזה במהלך השבוע לא ירגיש מונוטוני כל כך בתוספת זוג משקפי שמש, עגילים ו / או תיק יד נהדר.

 

לנעול נעליים נוחות

במקום להתמודד עם חבלה כואבת, הוסיפו לעצמכן יופי עם נעליים נוחות כך שתיראו בנוחות המקסימלית שלכן.

 

בגדים נוחים הם המפתח לביטחון עצמי

לבישת בגדים שמתאימים לכן כראוי (במקום בגדים שמרגישים כמו בית סוהר) תגרום לכן להרגיש בטוחות בעצמכן באופן אינסופי, כך שתוכלו להתרכז בדברים חשובים יותר (כמו לעשות כיף).

 

דאגו ללבוש איזה בגד וינטג' אחד או שניים

תכשיטים ואביזרים עם חתימה משלכן יעניקו לתכשיטים של סבתא עדכון מודרני. 

 

לבשו את התחתונים הנכונים

שום דבר לא יהרוס מראה מהר יותר מאשר תחתונים שנראים רע – למשל, רצועות חזייה עבות שמבצבצות מתחת לרצועות של שמלות (אלא אם כן זה הווייב המיועד שאליו אתן חותרות, כמובן).