איך להישאר יפה גם כשאתן בגובה של 10,000 מטרים באוויר

אוסטרליה היא מדינה נהדרת לחיות בה, אל תבינו אותי לא נכון, אבל אם אתן רוצות לנסוע לכל מקום מעבר לדרום מזרח אסיה, אתן די מתחייבות כאן למינימום 10 שעות טיסה, מה שאומר שצריך לתחזק את היופי ואת שגרת הטיפול בעור יבש. אפילו כשאני כותבת את זה עכשיו, אני באמצע טיסה של 25 שעות לפריז. כיף גדול!

 

לעתים קרובות אני מתקבלת על ידי לקוח בשדה התעופה, מה שאומר שאני לא רוצה להסתובב עם עיניים אדומות ונפוחות. לפיכך, לאורך שנים רבות של ניסוי וטעייה, מצאתי מה הכי טוב לעשות בשגרת היופי בטיסה כדי למזער את הנזק בגובה של 10,000 מטרים, ולהשאיר אותי רעננה בקצה השני של העולם. אתן יכולות להודות לי בהמשך, אבל לעת עתה, קראו את רשימת הטיפים המלאה שלי (כולל מה לאכול, לשתות ולשים על הפנים).

 

  1. לחות, לחות, לחות

נתחיל במה שהכי ברור – לשתות מים, והרבה מהם. זהו המפתח כשמדובר במאבק בהשפעות הטיסה. בקשו מכל דוגמנית לקבל את טיפ הטיפוח שלה, וזה תמיד כרוך בשתיית מים. נסו את זה בעצמכן ותבחינו בהבדל.

 

דרך אגב, אם אתן חוששות שתצטרכו ללכת לשירותים כל הזמן – אל תחששו. טוב לקום לטיולים באופן קבוע.

 

  1. מים חמים, לימון ודבש

אם מים משעממים אתכם, הזמינו מים חמים, לימון ודבש. זה עוזר לשמור על תפקוד טוב של מערכת העיכול.

 

כמו כן, דבקו באפשרויות האוכל הצמחוני במטוס – או יותר נכון, קחו אתכן חטיפים משלכן. האוכל במטוס גדוש במלח וסוכר כדי להפוך אותו לטעים יותר, מה שמזיק לעור שכבר נמצא במן סוג של מדבר סהרה.

 

  1. כסו את העור שלכן בקרם כמו מומיה

זה נכון, עליכן להחליק את עורכן בקרם לחות מכף רגל ועד ראש (ואל תשכחו שפתון!). אני עושה זאת אחת לשעתיים. עבור פניי אני משתמשת בקרם ג'ל קל משקל ובעל עוצמות על – הוא ממש נועל את הלחות בעור ואני ממליצה עליו בחום!). זה גם טוב לחסימת ההשפעות המזיקות של חיידקים ומיזוג אוויר.

 

  1. הרימו!

את כפות הרגליים שלכן. פעולה זו ממזערת ככל האפשר קרסוליים נפוחים לאחר טיסה ארוכה.

 

  1. ארזו טיפות עיניים

במקום לפגוע בעיניים ולהילחם באדמומיות, השתמשו בטיפות עיניים להשגת הלחות הנדרשת. הן יגרמו לכן שוב להרגיש את העיניים שלכן.