צור את חדר האוכל המושלם שלך עם שולחן אוכל מותאם אישית

כדי להפוך את חדר האוכל מושלם, אנו לוקחים את זה צעד אחד קדימה על ידי מתן הכוח של התאמה אישית. המעצבים המקצועיים שלנו כאן כדי לעזור לך בכל שלב בדרך על ידי עיצוב ריהוט פינת אוכל בהתאמה אישית משלך, כולל שולחן אוכל וכיסאות אוכל מותאמים אישית משלך.

 

נתחיל עם המוקד העיקרי של חדר האוכל שלך: שולחן האוכל המותאם אישית שלך. זהו המקום המושלם להתחיל בו בעת תכנון חלל חדר האוכל שלך. אתה יכול להפוך את חדר האוכל החדש שלך למקום מפלט מותאם אישית ומסוגנן עבור החברים והמשפחה שלך. הם לא יוכלו להפסיק לדבר על המפגש המרשים שתארח.

קנה שולחן שמתאים כראוי לחלל האוכל שלך.

כמה אנשים סועדים בקביעות בביתך? כמה אורחים יש לכם לארוחת ערב? האם השולחן שלך צריך להאריך כדי להציע מקומות ישיבה נוספים לאירועים מיוחדים? יחד עם שטיח יפהפה וכיסאות מרופדים בהתאמה אישית, חדר האוכל שלך יהיה אווירה של תחכום שאין כמותו. לאחר שתשקול את מספר המושבים המתאים שצריכים להיות ליד שולחנך, בשלב הבא נתמקד בכמות המקומות הפנוי בפינת האוכל שלך. שולחן האוכל המותאם אישית שלך לא אמור לגרום לחדר האוכל שלך להרגיש צפוף. אל תשכח לקחת בחשבון גם את הכיסאות הנוספים שתצטרך עבור האורחים שלך. מלבד הכיסאות, ייתכן שיש רהיטים אחרים שתזדקקו להם בחדר האוכל לאחסון נוסף לצלחות, מטענים וכוסות יין. ייתכן שיהיה צורך להוסיף מזנון יפהפה או ארון חרסינה מהמם לחדר האוכל שלך, אז הקפד לזכור זאת כאשר אתה שוקל צפיפות וגדלים של שולחנות פינת אוכל.

הדגש את שולחן האוכל שלך עם שטיח ויצירות אמנות.

ללא קשר לסוג הריצוף שיש לך בחדר האוכל שלך, דרך מצוינת להדגיש את שולחן האוכל שלך היא הוספת שטיח מתחת. זוהי גם דרך מצוינת להוסיף פופ של צבע. שטיח שנבחר בקפידה המשקף את הטעם והסגנון שלך יכול לתת לחדר האוכל שלך מגע אישי יותר.

 

לדוגמה, שטיח פרסי או מודרני מתחת לשולחן שלך יכול להכתיב את האווירה והתחכום של החדר. בנוסף, הגרפיקה שתבחר תעזור לקבוע את מצב הרוח וליצור בדיוק את התחושה המושלמת בחדר האוכל שלך. דמיינו לעצמכם את אחד מחיפויי הרצפה היפים מעטר את הרצפה שלכם מתחת לשולחן עץ צבעוני עשיר. הקירות כוללים יצירות אמנות יפהפיות מצוירות ביד שהאורחים שלך יכולים להתפעל כשהם כוססים לך על עריכת מסיבת ארוחת ערב אלגנטית. האביזרים שאתה בוחר כדי להדגיש את השולחן שלך משחקים במידה רבה לאופי החדר ולכן הם היבט חשוב שיש לקחת בחשבון בעת ​​עיצוב חדר האוכל שלך.