שטויות מוחלטות! הסטריאוטיפים המזויפים על יחסי מין

האם אתה זוכר את הבעת הפנים של הורייך כששאלת לראשונה על יחסי מין? האם אתה זוכר מה הרגשת כשצפית קלטת מין בפעם הראשונה? ובכן, לא רק לבני נוער יש סטריאוטיפים לגבי יחסי מין, חלק מהמבוגרים מאמינים בכמה מיתוסים מיניים. עלינו להזהיר אותך שחלק מהם יגרום לשיער שלך להסתדר.

 

מיתוסים על אנטומיה

חבר אחד שלי היה בטוח שלכל גבר יש מספר שפיכות מוגבל ואם היה מאונן יותר מדי כילד הוא יהפוך לאין אונות מינית מאוחר יותר. יש כל כך הרבה מקרים בהם אנשים גרועים בפיזיולוגיה של המין השני. אישה אחת הייתה בטוחה שערמונית היא צומת מחוץ לפי הטבעת של בעלה ובכל פעם שהיא נוגעת בזה בעדינות, בעלה חש באורגזמה. נערות אחרות מבלבלות בין שק האשכים לבין להקה מחורצת. יתר על כן, לא כל אישה יודעת איפה הדגדגן שלה.

 

אני זוכר אישה שפגשתי באימון מיני היא הבטיחה לי שתרגילי קיגל גורמים לקמטים בפנים. אין לי מושג איזה קשר היא מצאה ביניהם. פעם שמעתי על אימון בשם "סודות ההנאה האנאלית" כשגברת צעירה אמרה שלפני קיום יחסי מין אנאליים עליך להפסיק לאכול לפחות למשך יומיים. לא הופתעתי שאחרי שהרעבה את עצמה במשך יומיים היא לא נהנתה מהחוויה האנאלית שלה. 

מיתוסים על הריון

המיתוס הטיפש ביותר הוא על הקשר בין הריון לאורגזמה. אתה יכול להיכנס להריון רק אם הייתה לך אורגזמה. מחברת המנטרה הקסומה הזו הייתה גברת בגיל העמידה שנגעלה מהעובדה שנפגעות אלימות בהריון תובעות את המתעללים בהן. אם היא נכנסה להריון היא עשויה ליהנות מהמין עם המתעלל. איזה היגיון מזעזע, נכון?

 

מנטליות האשמה לקורבן עדיין חיה בימינו. הסיבה היא שיש אנשים הסבורים שמצבים אלה מתרחשים רק אצל נשים רעות שמתלבשות פרובוקטיביות ומציגות יותר מדי עור ויש בהן דרך סקסית מדי. עם נשים טובות ¨ לא יקרה דבר כזה, אבל אם זה קורה היא לא תספר לאף אחד, אפילו למשטרה או להורים. איש לא צריך לדעת על המצב המביש הזה. ימי הביניים, נכון?

 

מיתוס נחמד נוסף הוא שאתה יכול לבחור את המין של התינוק העתידי שלך. כלי תקשורת המונים בשנות ה -60 נהגו לקדם את הרעיון הזה; הם אישרו שאישה תגיע לאורגזמה היא תהיה בהריון עם ילדה. הוסטלר כלשהו עשה כסף טוב על ייעוץ לטקסים כדי להשיג את המין הרצוי של ילד.

 

מיתוסים על אמצעי המניעה האלטרנטיביים

כשהייתי בבית הספר לא היו שיעורים לחינוך מיני רק שיעורי התנ"ך. איש לא סיפר על דרכי המניעה לא רק כדי למנוע הריון אלא גם ממחלות מין. לא היה שום דבר כיצד להיות בטוח מפני מחלות בתנ"ך. המקור היחיד למידע היה חברים. אני לא זוכר תה צמחים שהכנו להיות בטוחים מהריון אבל כמה תבלינים גורמים לי לחייך לזכור את זה. ילד בכיתה שלי היה בטוח שאם תנקה את הפין עם סבון לפני יחסי מין לא תקבל שום מחלת מין וגם הילדה לא יכולה להיכנס להריון, אני לא שומר איתו על קשר, אבל בטוח שהוא הפך אב מוקדם.

 

זה היה לפני זמן רב, מה דעתך על אנשים שעדיין מאמינים שאתה לא יכול לקבל מחלות מין ממין אוראלי. אני מקווה שאתה לא אחד מהם.

ישנם גם מיתוסים על צעצועי מין שאתם מוזמנים לקרוא בהמשך.