5 טיפים לחסכון כסף עם קופונים

  1. הכינו רשימת קניות. בימי ראשון שבו עם עלוני החנויות ועברו על כל אחד מהם כדי לראות מה המכירות ומה אתם רוצים לרכוש באותו שבוע עבור המשפחה שלכם. הכינו רשימה, והשוו אותה עם הקופונים שקיבלתם באותו היום, כמו גם אלה שגזמתם ותקווה שהגשתם למחזיק הקופונים שלכם. לא רק שאתה צריך לקנות ברשימה, אלא לעמוד בה. למרות שזה מפתה לאסוף משהו שנראה טעים, זה לא יעזור לך לשמור על התקציב שלך. הפעם היחידה שאתה צריך לרכוש כל דבר שאינו ברשימה שלך הוא אם יש חנות מיוחדת שלא הוכרזה וזה הרבה.
  2. הביאו את כל קודי קופון אייבורי שלכם לחנויות כשאתם יוצאים לקניות. יהיה עליך לקבל גישה לכל הקופונים שלך בכל פעם שאתה יוצא לקניות. אולי תמצאו ספיישל לא מודעה, ואתם לא רוצים להיתפס בלי סתימת הקופונים שלכם כי לא תוכלו לנצל את המכירה בלעדיהם. עד שתרוץ הביתה ותקבל את הקופונים שלך, המדפים כנראה ינוקו. שמור את המכולה או המעטפה הקטנים יותר עבור אותה חנות בה אתה נמצא בחלק העליון של מחזיק הקופון שלך כדי לקבל גישה קלה יותר. הערה: אם אתה משתמש בארגז כלים או ארגז יצירה, הוא ישתלב בקלות במושב הילד בקדמת העגלה. . . מה שמוביל אותי לטיפ הבא. . .
  3. לעולם אל תצא לקניות עם ילדיך: אתה אוהב את ילדיך, אך אתה יודע עד כמה הם מתרגשים בחנות מכולת לראות את המאכלים האהובים עליהם, דגני בוקר, ממתקים, צעצועים וכו 'וקשה להעסיק אותם ולא לשאול. על כל הדברים שהם רוצים. זה יכול לשגע אמא או אבא כשהם מנסים להישאר מסודרים עם הקופונים שלהם ולהתאים גדלים של מוצרים לקופונים שבידיהם כאשר ילדים מנסים לנהל איתך שיחות על המותג החדש ביותר של משהו שרק ראו עבורו מודעה. בטלוויזיה. קל יותר לחסוך ולהישאר מסודר אם אתה משאיר את הילדים בבית עם הורה, קרוב משפחה או שכן … אתה תמיד יכול להחזיר טובה ולראות את ילדיה מתישהו.
  4. ערוך תקציב ותיצמד אליו. אם אתה באמת רוצה לחסוך כסף, אתה צריך להיזהר ולא לעבור את התקציב. החליטו כמה אתם רוצים להוציא על מצרכים בכל שבוע, והישארו עם זה. אם יש לך כסף נוסף כמה שבועות, שים את זה בצד כדי שעוד שבוע תוכל להשתמש בו כדי להצטייד במבצע מיוחד.
  5. שלם במזומן. יהיה לך הרבה יותר סיכוי לעמוד בתקציב אם אתה יודע שיש לך רק כל כך הרבה מזומנים להוציא ואתה משלם במזומן. החופש להשתמש בכרטיס חיוב או בכרטיס אשראי עלול להכניס את הקונים לצרות מכיוון שהם לא ממש רואים את המזומנים עוזבים את ידיהם ומבין שיש להם מספיק כסף בחשבונות שלהם כדי לטפל בכמה תוספות. במשך כמה חודשים, התוספות האלה יכולות להסתכם ולהפר את תקציב הקניות שלך. כדי להקל על כך, קנה מחשבון כדי לעקוב אחר הרכישות בזמן שאתה קונה אותן.

 

אם אתם מחפשים קופונים לחנויות כמו IHEB תוכלו למצוא אותם כאן.