5 סיבות למה לעצב בעצמך את טבעת האירוסין שלך

אז הסתובבת קצת והספקת לראות את מבחר טבעות האירוסין שיש לחנויות התכשיטים להציע… הבעיה היחידה היא שהטבעות שנתקלת בהן לא נראות כמו זו שיש לך בראש. הן גדולות מדי או קטנות עד כדי כך שצריך מיקרוסקופ כדי לראות אותן. אלה שהן בגודל המתאים עלולות להיות צבעוניות או מעוצבות בצורה מוזרה, או כל דבר אחר שאינו לטעמך. בדמיונך, ראית את עצמך נכנסת לחנות תכשיטים ולא מצליחה להחליט בין ערימה של יהלומים נוצצים ויפים, אבל כפי שמתברר, את נמצאת בבעיה ההפוכה. אז אם את רוצה לרכוש טבעת אירוסין מושלמת עבורך, ממש כמו שחלמת שתהיה לך, למה את מחכה? עצבי אותה בעצמך.

 

  1. זה קל. ברוב חנויות התכשיטים המקוונות יש אפשרות ליצור טבעת בעיצוב אישי. את יכולה לדפדף ולצפות במבחר עצום של יהלומים, ובאמצעות ארבעת הקריטריונים לבחירת יהלום (קראט, חיתוך, צבע ובהירות), לבחור אבן שמתאימה באופן מושלם לאישיות שלך. אז כל מה שאת צריכה לעשות זה לבחור בעיצוב שאת אוהבת, והופ! עיצבת לעצמך טבעת אירוסין מדהימה וייחודית.

 

  1. זה זול. טבעת בחנות תעלה לך הרבה יותר, וזאת כי כנראה שישנם לא מעט מתווכים שגוזרים קופה לפני שהיא מגיעה אלייך. אם את בוחרת את הטבעת שלך באינטרנט, ואת החלקים שלה את רוכשת בנפרד, תוכלי להיות די בטוחה שהיא עברה הרבה פחות ידיים. זו אחת הסיבות לכך שקמעונאים מקוונים יכולים להציע עסקאות טובות כאלה.

  1. אין אנשי מכירות מעצבנים. על ידי יצירת טבעת יהלום בעצמך, לא תצטרכי לבוא במגע עם אנשי מכירות שמעוניינים למכור לך משהו שאת לא רוצה ולא יכולה להרשות לעצמך. כל מה שאת צריכה לעשות זה פשוט לפתוח את הדפדפן ולקבל מושג מה את רוצה בדיוק.

 

  1. היי יצירתית. בחירת טבעת היא חוויה אינטנסיבית ואישית מאוד. התהליך הוא שלך, כי את זו שהולכת לענוד את הטבעת הזאת למשך שארית חייך, אז אל תפחדי להיות יצירתית באמת ולהביע את עצמך דרך הבחירה שלך ברכיבי הטבעת השונים.

 

  1. ללא פשרות. רוב האנשים בסופו של דבר מתפשרים על משהו שהוא רק קרוב באופן שולי למה שהם רוצים, וזאת כי הם פשוט לא יכולים למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים. אבל, את לא צריכה לסבול מהגורל האומלל הזה. כל שעלייך לעשות הוא לגלוש באינטרנט ולחפש אבני חן, עיצובים וסגנונות שמתאימים לטעם האישי שלך. את תהיי שמחה שעשית את זה בכל פעם שתסתכלי על האצבע שלך.