4 טיפים לעיצוב וסידור הריהוט בסלון

אתם לא צריכים להיות מעצבי פנים כדי ליצור בית מדהים, רק לבצע כמה טיפים פשוטים. התחילו בהבנת טעמכם האישי בעיצוב, בין אם זה סגנון מסורתי, עכשווי או פופולרי כמו גלאם הוליוודי או בית כפרי. זכרו את גודל החדר בעת רכישת הרהיטים כדי לא למלא את החלל שלכם ברהיטים גדולים מדי, וודאו שאתם שמים לב לזרימת התנועה בעת הצבת הרהיטים.

 

הנה ארבעה טיפים לעיצוב וסידור הרהיטים להשגת האפקט הטוב ביותר בסלון שלכם:

1. התחילו עם בחירת מוקד

בחלק מהחדרים יש מוקד, מאפיין ארכיטקטוני כמו חלון גדול או אח לבנים מובנית. אבל גם אם אין לכם מוקד טבעי, אתם יכולים ליצור אחד עם יחידת בידור או בר חופשי. עכשיו סדרו את הרהיטים שלכם סביב המוקד הזה.

2. צרו פינה לאירוח

מקמו ספות וכיסאות מספיק קרוב כדי שאנשים יוכלו להתרועע אצלכם בקלות. לנוחיותכם, שולחנות מבטא צריכים להיות בהישג יד. אם יש לכם חלל גדול, צרו כמה מערכות ישיבה פינתיות. זכרו שחשוב להזיז את הרהיטים מהקיר למראה מרווח יותר, גם אם החדר שלכם קטן.

3. שימו לב לאיזון

אתם עלולים להתאהב בכיסאות וינדזור מפוארים או בכורסה נוחה, אבל חשבו לפני שאתם מבצעים את הרכישה. פריטים גדולים צריכים לאזן בין הרהיטים האחרים ועליכם לוודא שיש לכם מספיק מקום להכיל אותם. זכרו שריהוט דורש יותר מקום ממה שאתם חושבים.

4. הוסיפו את האביזרים הנכונים

לאחר שמיקמתם את חלקי הריהוט העיקריים בחדר, הגיע הזמן לאבזר אותו. שטיחים וכריות יכולים להוסיף צבע לרקע ניטרלי, ובחירת התאורה הנכונה יכולה ליצור את המראה הרצוי בעיניכם. הקפידו לשקול קנה מידה כאשר אתם בוחרים יצירות אמנות. למשל, ציור זעיר לא עושה שום דבר להעצמת ספה גדולה.

 

אנחנו מביאים לכם את מיטב מותגי הרהיטים הידועים ברחבי הארץ ובעולם. קנו בחנות המקוונת שלנו, יש בה מבחר גדול של רהיטים מוזלים, מזרנים ואביזרים אחרים. נציגי המכירות המנוסים שלנו עומדים לרשותכם כדי להדריך אתכם בבחירת הרהיטים הנכונים כך שתבחרו את הסגנון המתאים לביתכם.