טיפים לבחירת נעלי עקב נוחות

3 טיפים לבחירת נעלי עקב נוחות

נשים רבות מחזיקות בארון הנעליים שלהן, נעלי עקב. חלקן נהנות לנעול אותן, הן מרגישות נוח איתן, אחרות עושות זאת מתוך מחשבה שזה מה שמצופה מהן, בוודאי באירועים מסוימים. ישנה ציפייה חברתית מסוימת שנשים ינעלו נעלי עקב, למרות שלא תמיד נוח לנעול אותן במשך שעות ארוכות.

לכן, חשוב מאוד לבחור נעלי עקב נוחות, נעליים שיהיה אפשר לנעול אותן במשך כמה שעות, מבלי שהרגליים יכאבו בכלל ובפרט כשעומדים או הולכים. כמו כן, הן צריכות להיות נעליים יפות אשר מתאמות למבנה הגוף של האישה, לרגליים שלה ולבגדים שהיא בוחרת ללבוש איתן.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ישנן נעלי עקב נוחות, נעליים אשר יכולות להתאים לנשים לצורך תקופה ממושכת. החוכמה היא לדעת לבחור את הנעליים הנכונות שיכולות להתאים לשם כך. בין אם מדובר בנעלי עקב אשר מיועדות לאירועי ערב, עבודה או כל דבר אחר.

באופן טבעי, נשים יעדיפו להשקיע את כספן בנעליים בכלל ובפרט בנעלי עקב שישמשו אותן לתקופה ארוכה, וכן שישמשו אותן לא רק ליופי, כלומר לא רק כחלק מהעיצוב היומיומי אלא מעבר לכך. לכן, הן יחפשו נעליים שיכולות לשמש אותן גם להליכה. כל אישה תרצה לבחור נעליים שיתאימו לה לצרכים שלה, בין אם זה הליכה ממושכת במהלך היום, במידה ומדובר על נעליים שמיועדות לעבודה, ובין אם מדובר בנעליים שמתאימות לאירועים כאלה ואחרים.

טיפים לבחירת נעלי עקב נוחות

כיצד קונים נעלי עקב צורה נכונה?

הטיפ החשוב ביותר לרכישת נעלי עקב נוחות, הוא למדוד אותן. בניגוד לסוגים אחרים של נעליים, אשר אפשר לקנות על בסיס מראה או על בסיס המידה של הנעליים, הרי שבמקרה של נעלי עקב, מומלץ מאוד לא להסתפק רק בזה אלא למדוד אותן לפני הרכישה.

כך אפשר לדעת אם הן מתאימות באופן מדויק, אם הרגל ממוקמת בצורה נוחה בתוך הנעל, מרגישים לחץ או כל דבר אחר. אם מודדים את הנעל בחנות, אז אפשר גם ללכת איתה מעט, לעמוד ולבחון את היציבות ובכלל לבחון עד כמה הנעל מתאימה.

טיפ שני חשוב הוא, יש לבחון את הנעל בהתאם לשאלה מתי וכיצד מתכוונים להשתמש בה. הרי אין טעם לקנות נעל עקב מבלי לדעת לשם מה מבקשים להשתמש בה. אם יודעים לשם מה מתכוונים להשתמש בה, אז קל יותר להחליט איזו נעל לקנות והאם היא תתאים לצרכים אלו.

טיפ שלישי, יש לבחון ממה הנעל עשויה. ההסבר הוא, ישנן נעליים שנוטות להתרחב מעט עם הזמן, אחרות נוטות להפוך להיות קטנות יותר. זה יכול להשפיע על היכולת להכניס את הרגל אל תוך הנעל ולהשתמש בה. לכן צריך לבחון, מאילו חומרים הנעל עשויה והאם עם הזמן, המבנה והגודל שלה יכולים להשתנות. אם השינוי הוא מצומצם עד אפסי, אז כמובן שזה לא אמור להשפיע.